Producenci
Stacja dokująca Lenovo ThinkPad Universal USB-C 40AY0090EU (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Moc | |
| Zasilanie | 90 W |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 30,8 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 171 mm |
| Waga produktu | 340 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 158 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 955 g |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows 10 |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Mikrofon | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 12 miesięcy