Producenci
Stacja dokująca Lenovo ThinkSmart SmartDock 40BN0135EU Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Pobór mocy (max) | 135 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Głębokość produktu | 164 mm |
| Wysokość produktu | 49,5 mm |
| Szerokość produktu | 257,6 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Standard VESA | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Maksymalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Głębokość opakowania | 389 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,8 kg |
| Szerokość opakowania | 677 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Mikrofon | Nie |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
Gwarancja 24 miesiące