Producenci
Stacja dokująca Lenovo Thunderbolt 3 Essential 65W 40AV0135EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Pobór mocy | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 380 g |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Szary |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,18 kg |
| Głębokość opakowania | 175 mm |
| Szerokość opakowania | 204 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Thunderbolt 3 | 1 |
| Interfejs hosta | Thunderbolt 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 12 miesięcy