Producenci
Stacja dokująca Lenovo USB-C Slim Travel Dock 4X11N40212
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | USB |
| Pobór mocy (max) | 65 W |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Wysokość produktu | 10,8 mm |
| Waga produktu | 108 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wydajność | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Obsługiwane karty pamięci | SD MicroSD |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Eclipse black |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 92 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 191 g |
| Wysokość opakowania | 28 mm |
| Szerokość opakowania | 180 mm |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy. Grozi porażeniem prądem. Nie wystawiać na działanie wilgoci. Nie wyrzucać do zwykłych śmietników – produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Chłodzenie | |
| Wbudowany wentylator | Nie |
Gwarancja 24 miesiące