Producenci
Stacja dokująca Lenovo Ultra Dock 135W 40AJ0135EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 54,1 mm |
| Szerokość produktu | 159 mm |
| Waga produktu | 810 g |
| Głębokość produktu | 378 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 95% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 422 mm |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2 kg |
| Wysokość opakowania | 86 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Sposób łączności | Dokujący |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |