Producenci
Stacja dokująca Microsoft Surface Audio Dock IVF-00008 IT/PL/PT/ES Hdwr Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,59 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB Prąd przemienny |
| Wbudowana bateria | Nie |
| Wbudowana ładowarka | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 80,2 mm |
| Wysokość produktu | 81 mm |
| Waga produktu | 650 g |
| Szerokość produktu | 167,6 mm |
| Wydajność | |
| Dokowanie Apple | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny USB |
| Audio | |
| Zakres częstotliwości | 70 - 20000 Hz |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Czułość | 90 dB |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Stacja dokująca do Apple Lightening | Nie |
| Wtyk słuchawek | USB |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 2 |
| Złącze dokowania Micro-USB | Nie |
| Radio | |
| Radio FM | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach. Nie otwierać obudowy urządzenia. Nie blokować wentylacji urządzenia. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy