Producenci
Stacja dokująca PORT DESIGNS 18 000 MAH 45W TYPE C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | ABS |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 4 |
| Kompatybilność ładowarki | Aparat cyfrowy, Telefon komórkowy/Smartfon, Notebook/netbook, Tablet |
| Moc | |
| Napięcie | 15 V |
| Prąd wyjściowy | 2,1 A |
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 3 A |
| Port 2 - napięcie wyjściowe | 3 A |
| Prąd wyjściowy 3 portu | 2,4 A |
| Całkowita moc wyjściowa | 45 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 370 g |
| Szerokość produktu | 162 mm |
| Głębokość produktu | 21,5 mm |
| Wysokość produktu | 76,5 mm |
| Wydajność | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 18000 mAh |
| Zasilanie USB | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 57 mm |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 470 g |
| Wysokość opakowania | 177 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Etui podróżne | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Porty wyjścia USB A | 2 |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| interfejs wejścia | USB Type-C |