Producenci
Stacja dokująca PORT DESIGNS Office Combo USB-C/USB-A 2x2K (USB-C/USB-A; zasilacz; PD 85W; USB 3.1; Audio; Security lock)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalne zasilanie USB | 85 W |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Typ zasilacza | Prąd przemienny |
| Zasilanie | 100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Waga produktu | 828 g |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 170 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 972 g |
| Wysokość opakowania | 185 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Interfejsy hub | 3.5mm, HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 8 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |