Producenci
Stacja dokująca PORT DESIGNS Office Type-C /USB-A 3x4K (USB-C/USB-A; zasilacz; PD 60W, Video 3x4K; Gigabit Ethernet; USB 3.0; Audio)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Pobór mocy | 135 W |
| Rodzaj zasilania | DC, USB |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 245 mm |
| Głębokość produktu | 92 mm |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Waga produktu | 986 g |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A HDMI DisplayPort USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C RJ-45 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 297 mm |
| Szerokość opakowania | 146 mm |
| Wysokość opakowania | 94 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,34 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB USB Type-C |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 5 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Waga netto kartonu dostawczego | 9 kg |
| Szerokość brutto palety | 29,5 cm |
| Długość kartonu do wysyłki | 27 cm |
| Długość brutto palety | 32 cm |
| Szerokość kartonu dostawczego | 30 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84719000 |