Producenci
Stacja dokująca PORT DESIGNS Travel 1x4K PD 85W (USB-C; PD 85W; Video 4K; Gigabit Ethernet)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 123 mm |
| Głębokość produktu | 13 mm |
| Szerokość produktu | 47 mm |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 165 mm |
| Głębokość opakowania | 25 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 168 g |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Maksymalne zasilanie USB | 85 W |