Producenci
Stacja dokująca PORT DESIGNS Travel Type-C 1x4K++ (USB-C; Video 4K; Gigabit Ethernet; USB 3.0; USB charge; SD card; audio)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | USB |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Pobór mocy | 60 W |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 204 g |
| Szerokość produktu | 137 mm |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obsługiwane karty pamięci | SD MMC MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejsy hub | HDMI VGA RJ-45 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Mini DisplayPort USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 264 g |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Szerokość opakowania | 142 mm |
| Głębokość opakowania | 208 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Pozostałe funkcje | |
| Długość kabla | 0,25 m |
| Produktów na palecie | 1000 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Dane logistyczne | |
| Długość kartonu do wysyłki | 34 cm |
| Waga netto kartonu dostawczego | 3,73 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84719000 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 10 szt. |
| Szerokość brutto palety | 34 cm |
| Szerokość kartonu dostawczego | 16 cm |
| Długość brutto palety | 36 cm |