Producenci
Stacja dokująca Port Designs 901108DOCK-EU - TYP C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 254 - 439,4 mm (10 - 17.3") |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 1 |
| Materiały | Aluminium |
| Typ produktu | Notebook stand |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 900 g |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,05 kg |
| Szerokość opakowania | 331 mm |
| Wysokość opakowania | 48 mm |
| Głębokość opakowania | 272 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 45 - 205 mm |
| Regulowany | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Port USB | Tak |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Maksymalne zasilanie USB | 85 W |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy