Producenci
Stacja dokująca Razer RC21-02310100-R3M1 1D94-00D Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 290 g |
| Szerokość produktu | 39 mm |
| Wysokość produktu | 155 mm |
| Głębokość produktu | 164 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Aluminium Plastik |
| Podstawowy typ urządzenia | Ręczna konsola do gier |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4 kg |
| Szerokość opakowania | 212 mm |
| Wysokość opakowania | 235 mm |
| Głębokość opakowania | 562 mm |
| Waga paczki | 4 kg |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Typ złącza dokowania | USB |
| Hub USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| HDMI | Tak |
Gwarancja 24 miesiące