Producenci
Stacja dokująca TRUST Dalyx Aluminium 10-in-1 USB-C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Długość kabla zasilającego | 0,1 m |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Szerokość produktu | 30 mm |
| Wysokość (z przodu) | 12 cm |
| Głębokość produktu | 10 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obsługiwane typy kart pamięci | SD MicroSD |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Porty i interfejsy | |
| Maksymalne zasilanie USB | 60 W |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Zasilanie USB | Tak |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 2 |