Producenci
Stacja dokująca USB-C 8w1 Vention 4K 60Hz 100W PD 0.15m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 143 mm |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Głębokość produktu | 36,6 mm |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SD TF |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
Gwarancja 24 miesiące