Producenci
Stacja dokująca USB Natec Fowler 2 Multi Port 2x USB-C PD, 3x USB 3.0, HDMI 4K, RJ45, USB-C, SD, Micro SD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | ABS Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Moc | |
| Wersja USB Power Delivery | 2.0 |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Waga produktu | 75 g |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8 Windows 7 |
| Sterowanie za pomocą urządzenia z Androidem | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 720 (HD 720) 3840 x 2160 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB | 3 |
Gwarancja 24 miesiące