Producenci
Stacja dokująca Unitek D1104A01 13w1 MST HDMI DP 8K PD 100W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Maksymalna moc ładowania | 100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 20,5 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | ABS |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 10.6 lub nowszy |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wejście/wyjście audio | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Czytnik kart pamięci microSD | Tak |
| Ładowanie przez łącze USB C | Tak |
| Czytnik kart pamięci SD | Tak |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie należy otwierać obudowy urządzenia. Unikać kontaktu z wodą, wilgocią i kurzem. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika – produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące