Producenci
Stacja dokująca do przechwytywania wideo AVerMedia, X'TRA GO (GC515) Biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Typ zasilacza | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 37,7 mm |
| Głębokość produktu | 99,4 mm |
| Waga produktu | 176 g |
| Szerokość produktu | 141 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Minimalna ilość pamięci RAM | 8000 MB |
| Minimalnie wymagany procesor | Intel Core i5-6XXX / AMD Ryzen 3 XXX / Intel Core i7-7700HQ |
| Wydajność | |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Diody LED | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Tak |
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Przewody | HDMI USB Type-C USB Type-A na USB Type-C |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma Mac OS X 13.0 Ventura |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C USB Typu-A |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Ilość portów USB | 5 |
| Port USB | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Video | |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p 2160p 720p 1080p 1440p 480p |
| HDCP | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 120 fps |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Formaty pliku | |
| Obsługiwane formaty audio | MP4 |
| Formaty kompresji | MPEG4 H.265 H.264 |
Gwarancja 24 miesiące