Producenci
Stacja dokująca i do przechowywania KARCHER VC 6/VC7 2.863-089.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Kompatybilność z marką | Kärcher |
| Nadaje się do typów odkurzacza | Ręczny odkurzacz |
| Typ produktu | Stacja dokująca |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 938 mm |
| Głębokość produktu | 324 mm |
| Waga produktu | 2,9 kg |
| Szerokość produktu | 303 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,5 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie otwierać ani nie modyfikować ładowarki. Nie używać w obecności wody lub wilgoci. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące