Producenci
Stacja dokująca j5create 2xUSB-C M.2 NVMe USB-C Gen 2 Docking Station 1xHDMI/1xDisplay Port/3xUSB3.2/2xUSB-C/RJ45 Gigabit/ 1xM.2 NVMe Slot srebrna JCD552-N
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Waga produktu | 378 g |
| Głębokość produktu | 318 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 48 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 65 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 85% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s 1000 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Obsługiwane rozmiary dysków SSD | M.2 |
| Wbudowany dysk SSD | Nie |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD SD |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| NVMe | Tak |
| Nazwa koloru | Silver & Black |
| Obsługiwane rodzaje dysków | SSD |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Obudowa dysku SSD | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |