Producenci
Stacja dokująca j5create 4K60 Elite USB-C Triple-Monitor 10Gbps Mini Dock 2x4K HDMI/1xDisplay Port/2xUSB 3.1/2xUSB-C/Card Reader/1xRJ45 Gigabit; kolor srebrny JCD397-N
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 123,5 g |
| Wysokość produktu | 148 mm |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Głębokość produktu | 17 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -17 - 68 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -1 - 41 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Obsługiwane karty pamięci | SD MicroSD |
| Nazwa koloru | Space Grey |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Tryby wyświetlacza | Przedłużony, Lustro, Primary display |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Funkcja ładowania | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |