Producenci
Stacja dokująca j5create Eco-Friendly USB-C to HDMI & USB Type-A with Power Delivery 1xHDMI/1xUSB 3.1/1xUSB-C; kolor niebieski JCA379EC-N
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Cyjan |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Prąd wyjściowy | 4,5 A |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Napięcie | 20 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 15,2 mm |
| Waga produktu | 40,8 g |
| Szerokość produktu | 37,8 mm |
| Wysokość produktu | 75,4 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 47 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 3 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Interfejsy hub | HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB Type-C |