Producenci
Stacja dokująca j5create USB-C Dual HDMI Multi Dock 1x4K HDMI/1xHDMI/2xUSB 3.0/1xUSB-C/1xRJ45 Gigabit; kolor srebrny JCD381-N
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy | 0,45 A |
| Zasilanie | 2,25 W |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Prąd wejściowy | 3 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Wysokość produktu | 54 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 113,5 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 65 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Nie |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey macOS Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Porty i interfejsy | |
| Maksymalne zasilanie USB | 60 W |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Nie |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |