Producenci
Stacja dokująca j5create USB4 8K Multi-Port Hub 1x8K HDMI/2xUSB3.2/2xUSB-C/RJ45 2.5G srebrna JCD403-N
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Cechy | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 7680 x 4320 3840 x 2160 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ HD | 8K Ultra HD |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna rozdzielczość (HDMI) | 7680 x 4320 px |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Moc | |
| Napięcie | 20 V |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Prąd wyjściowy | 4,75 A |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Zasilanie | 100 W |
| Typ zasilacza | USB/AC |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 109 g |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Wysokość produktu | 135 mm |
| Szerokość produktu | 51 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -1 - 41 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -17 - 68 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 30 - 116 °F |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s 2500 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Interfejsy hub | HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 6 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |