Producenci
Stacja dokująca na dysk GEMBIRD HD32-U3S-2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Plastik |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 260 g |
| Wysokość produktu | 83 mm |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 134 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Głębokość opakowania | 175 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 674 g |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB DC Prąd przemienny |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium Windows 8 Pro Windows Vista Home Basic x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 8 x64 Windows 7 Starter x64 Windows Vista Home Premium x64 Windows Vista Ultimate Windows XP Home Windows XP Professional Windows 8 Pro x64 Windows XP Home x64 Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Home Basic Windows 7 Home Premium Windows Vista Enterprise Windows Vista Business Windows Vista Home Basic Windows Vista Ultimate x64 Windows 7 Professional Windows XP Professional x64 Windows 7 Professional x64 Windows Vista Enterprise x64 Windows 8 Enterprise x64 Windows Vista Business x64 Windows 7 Ultimate x64 |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Standardowe interfejsy | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Dysk twardy | |
| Interfejs napędów pamięci masowej | SATA |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 3.5" |
| Typ nośników pamięci | HDD |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
Gwarancja 24 miesiące