Producenci
Stacja dokująca + zasilacz Belkin 14-Port USB-C Docking Station 135W PSU 2xHDMI/2XDisplayPort/5xUSB-A/3xUSB-C/1xRJ45 Gigabit/1xAudio
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Rodzaj zasilania | DC, USB |
| Długość kabla USB | 1 m |
| Zasilanie | 135 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 29 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Kensington Lock | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Funkcja ładowania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 3 |
| Mikrofon | Nie |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Sposób łączności | Dokujący |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84713000 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie blokować wentylacji urządzenia. Nie używać w wilgotnych warunkach. Nie otwierać obudowy urządzenia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące