Producenci
Stacja dokująca + zasilacz Belkin Connect Universal USB-C Dual Display Dock 135W PSU 2xHDMI/3xUSB-A/1xUSB-C/1xRJ45 Gigabit
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Zasilanie | 135 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wydajność | |
| Interfejsy hub | HDMI 3.5mm USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C RJ-45 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Zasilanie |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Maksymalne zasilanie USB | 85 W |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84719000 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie blokować wentylacji urządzenia. Nie używać w wilgotnych warunkach. Nie otwierać obudowy urządzenia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące