Producenci
Stacja dokująca + zasilacz HP Thunderbolt Dock G4 280W z przewodem combo czarna 4J0G4AA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Prąd wejściowy | 1.7 A |
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Prąd wyjściowy | 6,15 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 68 mm |
| Głębokość produktu | 98 mm |
| Waga produktu | 760 g |
| Szerokość produktu | 98 mm |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 148,5 mm |
| Szerokość opakowania | 275 mm |
| Głębokość opakowania | 143 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 760 g |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Interfejs hosta | Thunderbolt 4 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Mikrofon | Nie |
| Dostawa mocy Thunderbolt 3 | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196786297373 |
Gwarancja 12 miesięcy