Producenci
Stacja dokująca + zasilacz HP USB-C/A Dock G2 120W czarna 5TW13AA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-officejet-200-mobile-printer-series/model/5156327?sku=CZ993A&serialnumber=CZ993A |
| Moc | |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Zasilanie | 100 W |
| Prąd wyjściowy | 5 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 695 g |
| Szerokość produktu | 122 mm |
| Głębokość produktu | 122 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Segment HP | Biznes |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows 10 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Ubuntu 18.04 LTS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Mikrofon | Nie |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie blokować wentylacji urządzenia. Nie używać w wilgotnych warunkach. Nie otwierać obudowy urządzenia. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334957 |
Gwarancja 24 miesiące