Producenci
Stacja ładowania ABB Terra TAC-W11-G5-R-0 11kW z kablem 5m wallbox
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Protokół komunikacyjny | OCPP1.6 |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Licznik | Modbus |
| Monitoring prądu upływu | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Konstrukcja | |
| Sposób montażu | Uchwyt ścienny |
| Długość kabla | 5 m |
| Diody LED | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Zalecana wysokość (max) | 2000 m |
| Czytnik RFID | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor obudowy | Biały |
| Przyłącze samochodowe | Typ 2 kabel z wtyczką |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Moc | |
| Regulowana moc | Tak |
| Prąd wejściowy | 16 A |
| Ilość faz | 3 |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 16 A |
| Częstotliwość nominalna | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe | 380 - 420 V |
| Napięcie wyjściowe | 320 - 480 V |
| Moc | 11000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Ochrona | |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Kategoria przepięciowa | III |
| Stopień ochrony IK | IK08 |
| Obsługiwany system uziemienia | TN TT |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Zabezpieczenie przepięciowe | Tak |
| Zabezpieczenie nadprądowe | Tak |
| RFID | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Ethernet | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj urządzenia w wilgotnym lub mokrym otoczeniu, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo zainstalowane przez wykwalifikowanego elektryka. Podczas konserwacji lub serwisowania odłącz urządzenie od źródła zasilania. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące