Producenci
Stacja ładowania Enel X JuiceBox 2.01 22kW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Cechy | |
| Tryb ładowania | Tryb 3 |
| Kod ochrony przed udarami mechanicznymi | IK08 |
| Wtyczka przyłączeniowa pojazdu | Typ 2 |
| Dedykowana aplikacja | Tak |
| Typ gniazda | Typ 2 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Ilość gniazd | 1 |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Wi-Fi | Tak |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Tak |
| Kolor kabla | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor obudowy | Biały, Fioletowy |
| Typ mocowania | Ściana |
| Moc | |
| Moc wyjściowa | Do 22 kW (3-fazy) |
| Napięcie wejściowe | 400VAC (3-fazy) |
| Ilość faz | 3 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,8 kg |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Szerokość produktu | 173 mm |
| Wysokość produktu | 469 mm |
| Długość przewodu | 5 m |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj urządzenia w wilgotnym lub mokrym otoczeniu, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo zainstalowane przez wykwalifikowanego elektryka. Podczas konserwacji lub serwisowania odłącz urządzenie od źródła zasilania. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS05: Substancje korodujące metale |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące