Producenci
Stacja ładowania Enel X JuicePump 60
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Cechy | |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Czytnik RFID | Tak |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Ilość gniazd | 2 |
| 4G LTE | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Dedykowana aplikacja | Tak |
| Typ gniazda | CCS2 |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Bluetooth | Tak |
| Wtyczka przyłączeniowa pojazdu | CCS2 |
| Kod ochrony przed udarami mechanicznymi | IK10 |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ mocowania | Fundament |
| Kolor kabla | Czarny |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Kolor obudowy | Szary, fioletowy |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Przekątna ekranu | 15" |
| Maksymalna liczba jednocześnie ładowanych pojazdów | 2 |
| Moc | |
| Napięcie wyjściowe | CCS2: 1000VDC |
| Ilość faz | 3 |
| Moc wyjściowa | Do 60 kW |
| Napięcie wejściowe | 400VAC (3-fazy) |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1750 mm |
| Długość przewodu | 3,5 m |
| Waga produktu | 305 kg |
| Głębokość produktu | 615 mm |
| Szerokość produktu | 740 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z płynami chłodzącymi i innymi chemikaliami zawartymi w urządzeniu. Użytkowanie tylko przez wykwalifikowany personel. Zabrania się demontażu urządzenia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące