Producenci
Stacja ładowania Wallbox Schneider Charge 22kW T2S, DD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS REACH |
| Okres gwarancji | 1,5 lat(a) |
| Cechy | |
| Typ gniazda | Typ 2 |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Kod ochrony przed udarami mechanicznymi | IK10 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP55 |
| Wi-Fi | Tak |
| Konstrukcja | |
| Typ mocowania | Ściana |
| Zintegrowany kabel do ładowania | Tak |
| Kolor kabla | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Zielony |
| Moc | |
| Napięcie wyjściowe jednofazowe obsługiwane | 240 V 400 V 230 V |
| Maksymalny prąd operacyjny na fazę | 32 A |
| Częstotliwość nominalna | 60 Hz |
| Minimalna moc robocza (jednofazowa) | 7,4 kW |
| Ilość faz | 1 |
| Maksymalna moc operacyjna (jednofazowa) | 22 kW |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość opakowania | 290 mm |
| Wysokość produktu | 352 mm |
| Waga produktu | 3,2 kg |
| Głębokość produktu | 117 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,71 kg |
| Wysokość opakowania | 225 mm |
| Głębokość opakowania | 395 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 2000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 45 °C |
| Porty i interfejsy | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące