Producenci
Stacja ładująca Unitek P1207A 6 portów PD 120W, Apple Watch port, AirPods port + kable
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Status |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla zasilającego | 2 m |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne ABS, Aluminium |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2,4 A |
| Moc maksymalna | 120 W |
| Napięcie wyjściowe (max) | 5 V |
| Ochrona | |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem | Tak |
| Zabezpieczenie nadprądowe | Tak |
| Wydajność | |
| Ilość portów USB typu A | 3 |
| Inteligentne ładowanie | Tak |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 6 |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Ilość portów USB typu C | 3 |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Dane opakowania | |
| Zawartość zestawu | Wymienne przegródki na sprzęt (duże), 5 szt. Uchwyt do słuchawek Apple AirPods Uchwyt do zegarka Apple Watch Wymienne przegródki na sprzęt (małe), 3 szt. |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Przewody | USB-C 25 cm x 1, USB-C 100 cm x 1, USB-Lightning 25 cm x 2, USB-Lightning 100 cm x 2 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Pozostałe funkcje | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Gwarancja 24 miesiące