Producenci
Stacja lutownicza/rozlutownicza z procesorem 915
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zabezpieczenie przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Kształt uchwytu | Pistolet/prosty uchwyt |
| Kolor produktu | Szary |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Typ produktu | Stacja lutownicza |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc pobierana | 80 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Wydajność | |
| Temperatura pracy (maks.) | 480 °C |
| Dokładność temperatury | +/- 2 °C |
| Temperatura pracy (min.) | 25 °C |
| Czas nagrzewania | 1 min |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość zestawu | Podstawka Kolba lutownicza |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
Gwarancja 24 miesiące