Producenci
Stacja pogodowa BLAUPUNKT WS35BK APP, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 94 mm |
| Głębokość produktu | 27 mm |
| Waga produktu | 0,15 kg |
| Szerokość produktu | 94 mm |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Bateria | |
| Bateria w zestawie | Nie |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Radio | |
| Pomiar wilgoci | Tak |
| Czujnik światła | Tak |
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Zegar | Yes |
| Kalendarz | Tak |
| Alarm | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące