Producenci
Stacja pogodowa BLAUPUNKT WS65BK APP, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Alarm | Tak |
| Funkcja kalendarza | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcje pomiaru | Termometr wewnętrzny Wilgotnościomierz wewnętrzny Termometr zewnętrzny Wilgotnościomierz zewnętrzny |
| Funkcja zegara | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 33 mm |
| Wymiary czujnika | 31 x 15 x 100 mm |
| Waga produktu | 370 g |
| Wysokość produktu | 156 mm |
| Szerokość produktu | 156 mm |
| Waga czujnika | 29 g |
| Sieć | |
| Częstotliwość Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Wi-Fi | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba czujników | 1 |
| Wyświetlacz | |
| Szerokość wyświetlacza | 108 mm |
| Wysokość wyświetlacza | 108 mm |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Funkcja ściemniania (dimmer) | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci. Trzymać z dala od dzieci, aby uniknąć ryzyka połknięcia małych części. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne w razie niewłaściwego użytkowania. |
| Zasilanie | |
| Rodzaj baterii | Bateria AAA |
| Rodzaj zasilania | Baterie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące