Producenci
Stacja pogodowa Blaupunkt WS20BK czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja alarmu | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Funkcje pomiaru | Wilgotnościomierz zewnętrzny Termometr zewnętrzny Termometr wewnętrzny Wilgotnościomierz wewnętrzny |
| Wyświetlacz trendu funkcji pomiaru | Termometr Wilgotnościomierz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja zegara | Tak |
| Funkcja kalendarza | Tak |
| Alarm | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 112 mm |
| Wymiary czujnika | 38 x 19 x 100 mm |
| Waga czujnika | 32 g |
| Waga produktu | 230 g |
| Głębokość produktu | 18 mm |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość dołączonych baterii | 5 szt. |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Wyświetlacz | |
| Wysokość wyświetlacza | 70 mm |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Szerokość wyświetlacza | 190 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci. Trzymać z dala od dzieci, aby uniknąć ryzyka połknięcia małych części. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne w razie niewłaściwego użytkowania. |
| Zasilanie | |
| Rodzaj baterii | Bateria AA |
| Rodzaj zasilania | Baterie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące