Producenci
Stacja pogodowa Blaupunkt WS25BK czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Wskaźnik punktu zamarzania | Tak |
| Funkcja zegara | Tak |
| Alarm | Tak |
| Wyświetlacz trendu funkcji pomiaru | Termometr Wilgotnościomierz |
| Prognoza pogody | Tak |
| Funkcje pomiaru | Termometr zewnętrzny Wilgotnościomierz wewnętrzny Termometr wewnętrzny Wilgotnościomierz zewnętrzny |
| Funkcja kalendarza | Tak |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 160 g |
| Wymiary czujnika | 38 x 19 x 100 mm |
| Waga czujnika | 32 g |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Szerokość produktu | 114 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Wysokość wyświetlacza | 77 mm |
| Szerokość wyświetlacza | 93 mm |
| Funkcja ściemniania (dimmer) | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci. Trzymać z dala od dzieci, aby uniknąć ryzyka połknięcia małych części. Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne w razie niewłaściwego użytkowania. |
| Zasilanie | |
| Rodzaj baterii | Bateria AA/AAA |
| Rodzaj zasilania | Baterie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące