Producenci
Stacja pogodowa / Miernik jakości powietrza TECHNOLINE WL1020
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcje pomiaru | Wilgotnościomierz wewnętrzny Jakość powietrza Termometr wewnętrzny |
| Zakres pomiaru wilgotności (wewnątrz) (H-H) | 10 - 95% |
| Dane ekstremalne ze stacji pogodowej | Wilgotnościomierz Termometr |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Zakres pomiaru temperatury (wewnątrz) (T-T) | -9,9 - 50 °C |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Zakres pomiarowy temperatury | F °C |
| Funkcja zegara | Tak |
| Wyświetlacz trendu funkcji pomiaru | Termometr Wilgotnościomierz |
| Funkcja wstrzymania | Tak |
| Dokładność temperatury | 0,1 °C |
| Dokładność pomiaru wilgotności | 1% |
| Moc | |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Ilość baterii (odbiornika) | 2 |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 82 mm |
| Wysokość produktu | 82 mm |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Wyświetlacz | |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące