Producenci
Stacja pogodowa TECHNOLINE WS6447 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Funkcja zegara | Tak |
| Funkcje pomiaru | Wilgotnościomierz wewnętrzny Termometr wewnętrzny Termometr zewnętrzny Odkryty higrometr |
| Dane ekstremalne ze stacji pogodowej | Wilgotnościomierz Termometr |
| Wyświetlacz trendu funkcji pomiaru | Termometr Wilgotnościomierz |
| Zakres pomiarowy temperatury | °C |
| Moc | |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 94 mm |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Gwarancja 3 miesiące