Producenci
Stacja robocza Lenovo ThinkStation P3 z Intel Core i7-14700K, 32GB UDIMM DDR5, 1000GB SSD, UHD Graphics 770
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba procesorów | 1 |
| Cache procesora | 33 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 20 |
| Efektywne rdzenie | 12 |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 28 |
| Model procesora | i7-14700K |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,6 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Podstawowa moc procesora | 125 W |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,5 GHz 3,4 GHz |
| Generacja procesora | Intel Core i7-14xxx |
| Maksymalna moc turbo | 253 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 4,3 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,5 GHz |
| Grafika | |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 770 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Bez ECC | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 4400 MHz |
| Konstrukcja | |
| Objętość | 27 l |
| Przeznaczenie | Pionowa |
| Obudowa | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Zasilanie | 750 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 415 mm |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 13,6 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Sieć | |
| Kontroler LAN | Intel® I219-LM |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Rodzaj ochrony hasłem | Supervisor Zasilanie włączone |
| Typ produktu | Stacja robocza |
| Ilość głośników | 1 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Układ audio | Realtek ALC897Q-CG |
| Układ płyty głównej | Intel W680 |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona myszka | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Język systemu operacyjnego | Włoski Niemiecki Angielski Francuska Holenderski |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Nośnik danych | |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 6 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP EPEAT Gold ENERGY STAR TCO |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące