Producenci
Stadler Form ST-0044 Nawilżacz powietrza Oskar duży, biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 25 dB |
| Ilość prędkości | 4 |
| Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do | 65 m² |
| Maksymalne nawilżenie | 480 g/h |
| Pojemność zbiornika na wodę | 6 l |
| Odpowiedni dla pomieszczeń o powierzchni do | 160 m³ |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Moc | |
| Moc | 8 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 470 mm |
| Waga produktu | 3,9 kg |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Gwarancja 24 miesiące