Producenci
Stanley 0-63-022 wkrętak ręczny Zestaw Wkrętak precyzyjny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Uchwyt na bit | Tak |
| Końcówka magnetyczna | Tak |
| Bity do wkrętarek Phillips | PH 1 PH 2 |
| Dołączone wkrętaki/końcówki wierteł | Hex (metryczny) Torx Z rowkiem Kwadrat Phillips |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Rodzaj wkrętaka | Wkrętak precyzyjny |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 215 mm |
| Waga produktu | 624 g |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Szerokość produktu | 167 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość części | 25 szt. |
| Walizka | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Podczas pracy z wkrętakami należy zachować ostrożność, aby uniknąć obrażeń. Używać zgodnie z instrukcją obsługi. |
Gwarancja 24 miesiące