Producenci
Stanley 1-12-220 heblarka ręczna 4 cm Strug
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Regulowana głębokość cięcia | Tak |
| Model | Strug |
| Materiały | Stal niestopowa |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1 kg |
| Długość łopatek | 11,2 cm |
| Szerokość ostrza | 4 cm |
| Długość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać narzędzie w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zawsze nosić odpowiednią odzież ochronną, w tym okulary i rękawice ochronne. Unikać kontaktu z wodą i używać narzędzia tylko w suchych warunkach. |
Gwarancja 24 miesiące