Producenci
Stanley 1-79-213 pudełko na narzędzia Nylon, Plastik, Polipropylen (PP) Czarny, Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zamykanie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Nie |
| Materiały | Nylon, Plastik, Polipropylen (PP) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Wysokość produktu | 310 mm |
| Szerokość produktu | 490 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu. Trzymać z dala od ognia i źródeł ciepła. Unikać upuszczania, aby nie uszkodzić produktu. |
Gwarancja 24 miesiące