Producenci
Stanley 1-95-566 obcinak do śrub/łańcuchów
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odporny na rozpuszczalniki | Tak |
| Materiał ostrza | Stal chromowo-molibdenowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Szczypce Tnące |
| Liczba pozycji | 2 |
| Wydajność cięcia (160 kg/mm²) | 1 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,45 kg |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Długość produktu | 750 mm |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj rękawic ochronnych. Przechowuj narzędzie poza zasięgiem dzieci. Zachowaj ostrożność podczas cięcia, aby uniknąć obrażeń. Używaj ochronnych rękawic podczas pracy. Przechowuj w bezpiecznym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Obchodź się ostrożnie, aby uniknąć skaleczeń. |
Gwarancja 24 miesiące