Producenci
Stanley FATMAX FMEH1100K-QS młot udarowo-obrotowy 1100 W 3200 RPM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Cechy | |
| Wiercenie | Tak |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Dłutowanie | Tak |
| Liczba biegów | 2 |
| System szybkiego uwalniania | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcja blokady | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc pobierana | 1100 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 339 mm |
| Wysokość produktu | 255 mm |
| Szerokość produktu | 83 mm |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Wydajność | |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 1,8 cm |
| Prędkość znamionowa | 3200 RPM |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 5 cm |
| Średnica wrzeciona | 1,3 cm |
| Współczynnik udaru (maks.) | 54400 ud./min |
| Prędkość znamionowa (min) | 0 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
| Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Podczas używania tego narzędzia zaleca się stosowanie odpowiednich środków ochrony osobistej, takich jak okulary ochronne i rękawice. Produkt należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych. Nie używać urządzenia w wilgotnych lub mokrych warunkach, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 24 miesiące