Producenci
Stanley FATMAX FMHT83008-0 klamra Zacisk F. 46 cm Czarny, Szary, Żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Cechy | |
| Siła zaciskania | 374 kg |
| Rozwarcie zacisku | 46 cm |
| Model | Zacisk F. |
| Materiały | Stal Nylon Plastik |
| Kolor produktu | Czarny Żółty Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 650 mm |
| Grubość materiału | 6 mm |
| Szerokość szczęk | 2,6 cm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Długość szczęk | 4,5 cm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Gwarancja 24 miesiące