Producenci
Stanley FATMAX FMST17627-1 walizka na narzędzia Czarny, Żółty Tkanina
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kieszeń/kieszenie na zamek błyskawiczny | Tak |
| Kieszeń | Tak |
| Zamykanie | Nie |
| Pasek na ramię | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Ilość przegród/komór | 1 |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Materiały | Tkanina |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące